Course content

Створюй прототип

Швидке прототипування

Цей метод забезпечить вам огляд основних кроків, із яких складається етап швидкого створення прототипів.


Для людиноцентричних дизайнерів створення прототипів — це надзвичайно ефективний спосіб зробити свої ідеї надатними до фізичного сприйняття, повчитися на практиці та швидко отримати надзвичайно важливі відгуки від людей, для яких розробляється продукт. Швидке тестування з реальними користувачами допоможе визначити концепції, що мають потенціал результативності, та знайти шляхи вдосконалення первинних ідей. Прототипування не вимагає точності. Прості, мінімалістичні прототипи не тільки заощадять час, але й допоможуть зосередитися на тестуванні лише найважливіших елементів. Описані нижче кроки можуть забрати від кількох днів до кількох тижнів — залежно від проблеми, яку ви вирішуєте. Виконуйте їх у зручному для вас темпі.

КРОКИ

01|

Після того як ви обдумали ідеї та об’єднали їх у концепції, варто вибрати кілька найперспективніших концепцій, які можна винести на тестування. Застосуйте дію Мапування прототипу — це допоможе вибрати концепт і зрозуміти, що вам іще потрібно дізнатися. 

02|

Коли ви вже визначилися, що будете прототипувати, необхідно буде збудувати та запустити прототипи, це допоможе вам знайти швидкі й легкі способи тестування. Цей етап процесу проєктування може забрати від кількох днів до кількох тижнів — залежно від того, що ви тестуєте і скільки раундів прототипування хочете зробити. 

03|

Ви, мабуть, захочете випробувати кілька прототипів водночас, тож вам треба буде впорядкувати свої висновки, аби визначити, що працює, і вирішити, чи треба повторювати цей крок — чи рухатись уперед, використовуючи Форму Звіту за прототипування. 

04|

Прототипування — повторюваний процес, тож ви можете повторити цю послідовність кілька разів. Кожного разу ви будете вдаватися до Інтегрування  зворотного зв’язку та Ітерації для свого рішення, щоб удосконалювати його. І з кожним новим раундом тестування, коли ви будете ухвалювати рішення про те, що прототипувати далі, ваші дослідницькі цілі ставатимуть конкретнішими.

© Ideo.org

Translation: Maksym Voskresensky

Proofreading: Oksana Plaksii

Editing: Elena Chyzhova

Images & Pictures: unsplash.com

Views
100 Total Views
100 Members Views
0 Public Views
Actions
0 Likes
0 Dislikes
1 Comments
Share on Social Networks
Share Link
Share by mail

Please login to share this webpage by email.